Autorski projekt - Ręczne wykonanie - Unikatowy design

To jaAnna Rokita

Tworzę dla wszystkich, którzy poszukują piękna, chcą otaczać się oryginalnymi ręcznie wykonanymi przedmiotami, cenią kunszt, pasję, indywidualny wizerunek i wnętrza.

Jestem autorką wszystkich wyrobów annARo. Każdy pomysł ma początek w mojej głowie, a każdy wyrób gotowy wychodzi spod moich rąk. Papier zamieniam w unikatowe przedmioty, które dodadzą magii Twojemu wnętrzu i wyrazistego charakteru Twojemu wizerunkowi.

Wyroby są wytrzymałe, funkcjonalne i precyzyjnie wykonane. Tworzę je zgodne z postawą proekologiczną, z troską o naturę i środowisko. To dobry wybór w świecie pełnym plastiku i powtarzalności.

Kiedy zaczęła się moja twórcza przygoda?

Zaczęło się... w dzieciństwie. Własnymi rękami realizowałam pomysły, które nieustannie kłębiły się w mojej głowie. Z papieru i tektury tworzyłam miniaturowe mebelki, pojazdy, konstrukcje, torebki. Cięłam i kleiłam papier, składałam origami. Potem przyszła kolej na sznurki i włóczki. Wciągnęło mnie splatanie makram i bransoletek kumihimo. Mając 15 lat miałam okazję zetknąć się bliżej z wyplataniem z wikliny i mnie zafascynowała. Nawet nie marzyłam, że kiedyś będę wyplatała własnymi rękami. Zdałam do Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Częstochowie, gdzie doskonaliłam rysunek, malarstwo, kompozycję, rzeźbę, kaligrafię, ceramikę. Potem skończyłam studia w Instytucie Plastyki WSP z dyplomem z projektowania graficznego.

Od lat interesuję się ekologią i kreatywnym upcyklingiem. Wyplataniem zajmuję się od 2011 roku. Stało się moją pasją, bo połączyło miłość do papieru i wikliny. Nie traktuję go jako zamiennika wikliny. Dla mnie to nieco inna forma plecionkarstwa, daje nowe możliwości wzorów, kolorów i wykończenia.

Bezustannie udoskonalam swoje wyroby, eksperymentuję i wymyślam nowe wzory.

Co wyróżnia wyroby annARo

unikatowe, efektowne wzornictwo

Wszystkie wyroby są autorskie i wykonane w 100% ręcznie.

Każdy ma sygnaturę. Chętnie tworzę przedmioty na zamówienie zgodne z indywidualnymi życzeniami.

wysoka jakość

Każdy egzemplarz wykonuję bardzo starannie, precyzyjnie dopracowuję szczegóły i detale. Dbam o kolorystykę. Każdemu poświęcam dużo pracy, uwagi i czasu.

trwałe, praktyczne i wytrzymałe

Papier skręcam z wielu warstw w rurki, ręcznie barwię i wyplatam. Wypleciony wyrób maluję trzykrotnie ekologicznym lakierem akrylowym. Dzięki temu każdy jest trwały, sztywny, wytrzymały i zabezpieczony przed uszkodzeniami i wilgocią. Niektóre większe wyroby wzmacniam stelażem z drutu.

lekkie i przyjemne w dotyku

Użycie papieru powoduje, że wyroby są wyjątkowo lekkie.

Splot jest bardzo ścisły, tworzy zwięzłą, przyjemną w dotyku powierzchnię.

100% naturalne, ekologiczne

Papier jest materiałem naturalnym. W duchu kreatywnego upcyklingu wykorzystany jest powtórnie.

dostosowane do indywidualnych potrzeb

Na zamówienie zrealizuję Twoje indywidualne pomysły i projekty. Na życzenie dostosuję kolor, kształt i rozmiar do Twoich wymagań i upodobań. Wtedy otrzymasz wyrób w pełni zindywidualizowany, niepowtarzalny i dedykowany tylko dla Ciebie. Na życzenie spersonalizuję wyrób, umieszczając na nim dowolne imię, inicjały, dedykację.

Potrzebujesz kosza, który idealnie zmieści się w Twojej łazience, pokoju czy kuchni - napisz do mnie. Przygotuję dla Ciebie wycenę i ustalę czas realizacji zamówienia.

Wybierz kolor misy, patery, pojemnika dostosowany do Twoich potrzeb.

Stwórz swój własny egzemplarz - torebkę dopasowaną do Twoich butów, pudełko w kolorach Twojego wnętrza, kolczyki dopasowane do włosów czy sukienki, paterę idealnie prezentującą się na Twoim stole.

szeroki asortyment

Tworzę bardzo różnorodne rzeczy od drobnych, miniaturowych jak biżuteria, figurki, ozdoby świąteczne poprzez torebki, lampiony, świeczniki, lampy, misy, patery, pojemniki, pudełka, doniczki, kapelusze, do dużych koszy, pudeł, przyściennych i mobilnych dekoracji wnętrz i parawanów.

Wyroby różnią się też użytym splotem i widocznym na zdjęciach wzorem i kolorem.

oferuję do wyboru:

- wyroby jednokolorowe

- wyroby jednokolorowe z widocznym drukiem

- wyroby jednokolorowe z drukiem i kolorowymi cętkami

- wyroby dwukolorowe

- wyroby dwukolorowe z widocznym drukiem

- wyroby z widocznym drukiem bez barwienia

- wyroby z drukiem i kolorowymi lub jednobarwnymi cętkami

- wyroby wielokolorowe

- wyroby łączące elementy papierowej wikliny z makramą

personalizacja i sygnatura

Każdy wyrób posiada sygnaturę annARo.

Istnieje również możliwość dodania na dowolny wyrób swojego imienia, dedykacji, inicjałów swoich lub osoby, którą obdarujesz. Taka personalizacja stworzy przedmiot jedyny w swoim rodzaju, nada mu unikalnego charakteru. Otrzymasz wyrób w pełni dedykowany dla Ciebie. Przed złożeniem zamówienia skontaktuj się, aby uzgodnić wszystkie szczegóły.

Kup on-line w moim sklepie jeśli:

- wiesz, co chcesz kupić, spodobał Ci się wyrób na zdjęciu

- nie potrzebujesz w nim niczego zmieniać

Napisz, jeśli chcesz:

- zadać pytanie

- zamówić wyrób oparty na widzianym na zdjęciu i ustalić indywidualne zmiany

- zamówić wyrób wedle własnego projektu

- kupić wyrób z przesyłką poza granicami Polski