Sezon wiosna lato 2021 - modne torebki

Sezon 2021 to czas dodatków i akcesoriów wszelkiego typu. To one przyciągają uwagę swoją niezwykłością i oryginalnością. Często niosą całą stylizację i wyróżniają Cię z tłumu. Poza swoją funkcją praktyczną, doskonale wzbogacają look.


Zwłaszcza torebki to efektowny dodatek estetyczny. Wśród modnych trendów króluje torebka pouch czyli sakiewka. W różnych wersjach i rozmiarach. Takie torebki doskonale uzupełniają i podkreślają klasyczne stylizacje, a te w odważnych kolorach stanowią wyrazisty akcent minimalistycznego stroju.
Marka annARo proponuje całą kolekcję sakiewek w różnych kolorach. Sakiewka o okrągłym dnie jest wypleciona ręcznie z dużą starannością. Wnętrze wyściela tkanina, na górze ściągana paseczkami. Wygodna w noszeniu. Pomieści potrzebne drobiazgi. Świetnie pasuje do różnych stylizacji. To unikatowy autorski wyrób, w pełni wykonany ręcznie. Nada Twojemu wizerunkowi oryginalnego charakteru.


Spróbuj latem pobawić się modą. Kreatywnie łącz różne elementy, formy, kolory, detale. Odrobina fantazji Ci w tym pomoże ;)

All comments