Kawa czy herbata - co wolisz?

Dzisiaj całkiem na luzie.


Co powiecie na aromatyczną kawę? Espresso, cappuccino, latte, mokka – do wyboru.       
A może wolicie herbatę? Zieloną, czarną, białą, earl grey, owocową. Z cytryną, imbirem, cynamonem, wanilią, miętą, a może z prądem.
Orzeźwiający napój z cytryną, pomarańczą, miętą, gorącą czekoladę, owocowy koktajl albo po prostu wodę?


Do tego smaczna przekąska, chrupiące orzeszki, migdały, lody, korzenne pierniki, lekkie bezy. Albo zdrowe kolorowe owoce. Słodki banan, soczyste jabłko, pachnące latem maliny i poziomki, dojrzały czerwony kawałek arbuza, wesołe pomarańczowe cząstki mandarynek.


A wszystko to podane na… wyjątkowej, nowoczesnej, ręcznie wykonanej tacy.
Taca pełna pyszności i pasji twórczej jej autorki.                  
Owszem, to możliwe, uzyskasz taki efekt bez trudu.Z mojej strony oferuję Ci tace – 7 różnych do wyboru.

 - Biało – czarna, trójkątna, z trzema uchwytami, z czarnym trójkątem w środku i z delikatnie widocznymi drukowanymi literami.
 - Biało – czarna z czerwonymi cętkami, z dwoma uchwytami i czarnym trójkątem w środku. Wyrazista, z delikatnie widocznymi literami.
 - Biało – czarna z żółtymi cętkami, z czarnym trójkątem w środku, dwoma uchwytami i widocznym drukiem.
 - Miętowa, trójkątna, z delikatnie widocznym literowym drukiem i trzema uchwytami.
 - Kolorowa, z cętkami o różnej barwie na jasnym tle z widocznym drukiem. Radosna, z kwadratem w środku i dwoma uchwytami.
 - Żółto – fioletowa, trójkątna, z trzema uchwytami, z fioletowym trójkątem w środku i delikatnie widocznymi drukowanymi literami.
 - Czerwono – czarna, trójkątna, z czerwonym trójkątem w środku, trzema uchwytami i delikatnie widocznym drukiem.Reszta należy do Twojej nieograniczonej inwencji i oczywiście umiejętności kulinarnych. Ale ich zawsze można się nauczyć.  

All comments