Srebrne czy złote

Srebrne czy złote

Błyszczące detale kojarzą się ze szczególnymi okazjami i wyjątkowymi chwilami. Ale już od dawna srebrne, złote i metaliczne dodatki, czy nawet całe elementy stylizacji, towarzyszą nam na co dzień. Nosimy takie torebki i buty. Te wyraziste akcenty pozwalają na odrobinę szaleństwa, wyjątkowości i wyróżnienia się z tłumu.


Marka annARo posiada również całą serię torebek, w której króluje srebro, złoto, czerń, miedź i czerwień.
Każda torebka jest unikatowa, autorska i stworzona w 100% ręcznie. Wypleciona w okrągłym kształcie, zamykana na zapięcie magnesowe, któremu towarzyszą błyszczące elementy, często plecione również ręcznie. Do tego ozdobny pasek, a wnętrze wyłożone dekoracyjną tkaniną. To szczególnie wyjątkowe torebki.Do czego pasuje srebrna, złota, metaliczna torebka?

Srebro w różnych odcieniach wygląda nowocześnie. Świetnie łączy się z bielą, czernią, błękitem, granatem, fioletem, pastelowym różem czy mocną fuksją. Może również znaleźć się w monochromatycznym zestawieniu, jako błyszczący element na tle szarej stylizacji. Daje duże pole do popisu dla fantazji i pomysłowości.
Złoto i miedź są bardziej szlachetne i ciepłe. Choć też zależy od odcieni. Złoto bogate, błyszczące, królewskie zmierza w stronę żółci, stare złoto zieleni, a złoto miedziane pomarańczu, czerwieni i brązu. Każda wersja, z racji na swoją wyrazistość i bogactwo, doskonale prezentuje się z minimalistycznymi stylizacjami. Kluczem jest umiar.
Srebro i złoto z czernią to doskonałe ponadczasowe połączenie. Występuje często w torebkach annARo.

    
Czy na wyjątkowe okazje, czy dla przełamania i rozświetlenia codziennej monotonii, sięgnij po torebki annARo w różnych wersjach srebra, złota, miedzi, czerwieni i czerni.  

  

All comments