Kolorowe i smaczne pożegnanie lata

Pożegnanie lata nie stanie się aż tak przykre, jeżeli nie zapomnimy o tym, co  nas tak w nim urzekało. Bogactwo kolorów, kształtów i zapachów natury.  Kwitnące pachnące kwiaty, kolorowe pyszne warzywa i soczyste owoce. To wszystko cieszyło oczy, dawało radość i zdrowie, poprawiało nastrój. Ich smak, wyjątkowość i piękno zostaje w naszych głowach na długie miesiące.


Możemy jednak kawałek tej wspaniałej natury przenieść do naszych wnętrz i cieszyć się nią również kiedy nastaną pochmurne i chłodne dni.
Z tą myślą stworzyłam serię kuferków na kosmetyki „Pożegnanie lata” annARo. Należą do niej kuferki podłużne, okrągłe i koszyczek.
Kuferki odnoszą się do smaków, zapachów i kolorów lata.

Jest piwonia, lawenda, czereśnia, mięta, niebieska mięta, śliwka, truskawka oraz cytryna, pomarańcza i grejpfrut.


Kuferki są wygodne, estetyczne, wykonane w 100% ręcznie z dbałością o szczegóły. Przykrywka od wewnętrznej strony jest wyłożona dopasowaną kolorystycznie tkaniną z przegródkami na pędzle i kredki do makijażu.W zależności od tego, jaki smak, zapach i kolor lubisz – wybieraj.
Kuferek świetnie pomieści Twoje kosmetyki, stanie się piękną ozdobą Twojej półki czy toaletki, wniesie słońce, kolory i optymizm w pochmurne dni.
I przypomni... co nadejdzie za rok.     
     

All comments